WYNIKI VIII KOLEJKI SPOTKAŃ II LIGI RONAL CUP
CERSANIT – STÓJ BO STRZELAM 10:0
JÓSKOWSKI BOYS – DIABŁY 7:3
DLA JÓSKOWSKI
JAROSŁAW GROBARCZYK 3
DAMIAN KRAWIEC 1
ZBIGNIEW SOBOLEWSKI 1
PAWEŁ SAJDAK 2
DLA DIABŁY
MATEUSZ JELEŃ 2
MARCIN SIEMIŃSKI 1
REAL – JUVENTUR 5:3
DLA REAL
MAREK SKOCZYLAS 3
MARCIN STĘPIEŃ 1
TOMASZ KWIECIEŃ 1
DLA JUVENTUR
DAMIAN MIGALSKI 1
MICHAŁ LICHWA 1
MARIUSZ JOCHYM 1
KS ZDRÓJ – REWEL 3:8
DLA KS
ROBERT KACPRZYK 1
MARCIN KACZMAREK 1
PAWEŁ RIEB 1
DLA REWEL
ŁUKASZ SYPEK 1
PATRYK MARSZAŁEK 3
GRZEGORZ RUTECKI 2
MATEUSZ CHWOROSTIANY 1
SAMOBÓJCZY 1
MZB – KAMIENNA GÓRA 3:3
DLA MZB
PAWEŁ KOCHANOWSKI 2
SŁAWOMIR JAŚKIEWICZ 1
DLA KAMIENNEJ
KAMIL OLSZAK 2
MICHAŁ BUCZEK 1
PIŁKARZ KOLEJKI – MAREK SKOCZYLAS – REAL
TABELA II LIGI
1.JÓSKOWSKI BOYS 24 PKT 63:24
2. CERSANIT 21 PKT 61:23
3.REWEL 19 PKT 66:27
4. KAMIENNA GÓRA 10 PKT 38:42
5. MZB 10 PKT 26:32
6. REAL 9 PKT 34:42
7. JUVENTUR 7 PKT 33:48
8. STÓJ BO STRZELAM 6 PKT 29:61
9. KS ZDRÓJ 3 PKT 27:49
10. DIABŁY 3 PKT 27:56
KRÓL STRZELCÓW
24- PIOTR KAŁOŃ
20 – JAROSŁAW GROBARCZYK
18 – PAWEŁ ZASADA
WYNIKI VIIIKOLEJKI SPOTKAŃ I LIGI
CASTORAMA – TAKATA 6:5
DLA CASTORAMA
RAFAŁ DĄBROWSKI 2
MARCIN ROGULSKI 1
MATEUSZ CHMIELARZ 2
DANIEL SANDZEWICZ 1
DLA TAKATA
MARCIN JANISZEWSKI 4
MICHAŁ MATWIJ 1
FSV JAGERSBURG – NSK 4:5
DLA FSV
SEBASTIAN STANISŁAWSKI 2
TOMASZ SAJDŁOWSKI 1
MAREK LUBCZYŃSKI 1
DLA NSK
DOMINIK DROŻDŻAK 1
KRZYSZTOF RZECZKOWSKI 1
RADOSŁAW RÓŻYCKI 2
GRZEGORZ FAŚCISZEWSKI 1
ART.-EKO – BUDIMEX DROMEX 5:5
DLA ART.
ARTUR DOMAGAŁA 4
MARIUSZ CIESIELSKI 1
DLA BUDIMEX
ADAM MUCHA 2
WŁADYSŁAW ŚLIWA 2
EDWARD OSUCHOWSKI 1
TARTAK MODRZEW – RONAL 3:5
DLA TARTAK
JAROSŁAW WASZAK 1
MACIEJ MICHNICKI 1
PIOTR CHRABOWSKI 1
DLA RONAL
ROBERT KOŹLAK 2
MARCIN GAWRYSZEWSKI 1
KORNEL DUŚ 2
EL MIX KOMBATANTÓW – TORBUS TEAM 3:8
DLA EL MIX
PAWEŁ ŚWIĘTANOWSKI 2
ANDRZEJ KOŁODZIEJSKI 1
DLA TORBUS
MARCIN CZERNICKI 1
KAMIL SZKUDLAREK 2
KAMIL DRĄG 3
DANIEL CHYCIŃSKI 1
ŁUKASZ ZAPAŁA 1
WODOCIAGI – BIAŁY KAMIEŃ 2:5
DLA WODOCIAGI
DAMIAN KAPELKO 1
TOMASZ KRAMARCZYJ 1
DLA BIAŁY
PRZEMYSŁAW DOBIEGA 2
PAWEŁ NYKLASZ 1
KAZIMIERZ KUPNIEWSKI 1
ARTUR KLIMKIEWICZ 1
PIŁKARZ KOLEJKI – KORNEL DUŚ – RONAL
TABELA I LIGI
1. TARTAK MODRZEW 21 PKT 45:24
2. TESCO SAVIA 19 PKT 40:15
3. RONAL 17 PKT 33:17
4. BIAŁY KAMIEŃ 16 PKT 28:27
5. ART.-EKO 14 PKT 42:33
6. FSV JAGERSBURG 13 PKT 44:38
7. BUDIMEX DROMEX 13 PKT 37:32
8. TORBUS TEAM 12 PKT 33:25
9. NSK 12 PKT 31:45
10.BALMET 8 PKT 37:26
11.CASTORAMA 4 PKT 20:32
12.EL MIX KOMBATANTÓW 3 PKT 34:54
13.TAKATA 3 PKT 32:63
14.WODOCIĄGI 0 PKT 26:51
KRÓL STRZELCÓW
19 – ARTUR DOMAGAŁA
15 – ADAM MUCHA, SEBASTIAN STANISŁAWSKI
14 – MARCIN JANISZEWSKI
XV kolejka 02.02.2009r.
18.30 PAP TRANS WILLIS – MEBLOMARKET
19.00 VICTORIA – AZS PWSZ
19.30 TRANS TATRA – TEAM TATUŚKO
20.00 RONAL – ZRB MAZUR
20.30 FAURECIA – ZAGŁĘBIE